.

.

Бебе Бебе Moccasins Девојка Чевли Нови 2017 Мека Дното Деца Чевли за Бебиња Booties за Новороденчињата Девојки Момче Обувки BS001

Бебе Бебе Moccasins Девојка Чевли Нови 2017 Мека Дното Деца Чевли за Бебиња Booties за Новороденчињата Девојки

DEN 326.00
DEN 407.52

Од стоката
Во магацинот


Како да се купи Материјал

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
1, 2, 3
Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци
Бренд Име:
IOLANCY
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
ПВЦ
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
Outsole Материјал:
ПВЦ
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Боја:
Бела, Сина, Црна
Горната Висина:
Ниска
Евра Големина:
16,17,18
Возраст:
0-1 носители Години
Функција:
Дише, против пролизгување
Сезоната:
Во лето, на пролет, есен
Производи во категоријата