.

.

На 6-инчен чевли се 15cm високи потпетици, благородна платформа гладијатор е украсен со формално танцување чевли

На 6-инчен чевли се 15cm високи потпетици, благородна платформа гладијатор е украсен со формално танцување

DEN 3024.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Датум На Издавање:
Spring2017
Insole Материјал:
PU
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Ж-105
Затворање Тип:
Лизга-На
Танц Чевли Тип:
Карактер чевли
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Бренд Име:
YIZHOULI
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Outsole Материјал:
Пластични
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Тока
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво На Пракса:
Професионални
Со висок :
15cm
Платформа:
5cm
Производи во категоријата