.

.

НОВИТЕ ЕЛЕКТРОНСКИ ИНТЕГРИРАНИ КОЛА ЗА DV36T02C DV36T020 DV36T340 ЗА AcuraTL 2004 2006

НОВИТЕ ЕЛЕКТРОНСКИ ИНТЕГРИРАНИ КОЛА ЗА DV36T02C DV36T020 DV36T340 ЗА AcuraTL 2004 2006

DEN 1416.00

Од стоката
Во магацинот


НОВИТЕ ЕЛЕКТРОНСКИ ИНТЕГРИРАНИ КОЛА ЗА DV36 T02 C DV36 T020 DV36 T340 ЗА Acura TL 2004 2006

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Од Моќ:
45
Материјал Тип:
Ласерска
Име На Модел:
DV36T02C
Бренд Име:
jupoco извор
Напон:
12V
Објектот Големина:
5X4X4
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
Ласерска
Производи во категоријата