.

.

10pcs NQK ТЦ 16x30x4.5 16x30x7 16x30x8 16x30x10 NBR 16x30 Скелет Масло Печати NQK висок квалитет на Пломби Радијална вратило фоки

10pcs NQK ТЦ 16x30x4.5 16x30x7 16x30x8 16x30x10 NBR 16x30 Скелет Масло Печати NQK висок квалитет на Пломби

DEN 216.00

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!
.5 / 7 / 8 / 10 мм Количина : 10 компјутери Материјали : Нитрилна гума (NBR) Радијална вратило заптивки за општи индустриски апликации
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Скелетот Нафта Печат Модел : ТЦ-16 x 30 x * NBR Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 16 mm OD (надворешен дијаметар) : 30 mm Ширина/Висина/Дебелина : 4. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Таа е поголема од информацијата

Дебелина:
ТЦ 16x30x4a5 NBR, ТЦ 16x30x7 NBR, ТЦ 16x30x8 NBR, ТЦ 16x30x10 NBR
Обликот:
линискиот заптивка
Број На Модел На:
ТЦ-16 x 30 x * NBR
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Производи во категоријата