.

.

8.5x24.5x3.5CM домот жолт цвет шема 10 поставите Чоколадо Хартија Кутија денот на вљубените Божиќ Роденден Подароци Пакување

8.5x24.5x3.5CM домот жолт цвет шема 10 поставите Чоколадо Хартија Кутија денот на вљубените Божиќ Роденден

DEN 919.68

Од стоката
Во магацинот

Материјал : Kraft Greaseproof Хартија Големина : 8.5x24.5x3.5 CM Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Одделение Хартија за Белешки : Фабрика за директно снабдување, Мин количина е 10 компјутери по многу. на производи се направени од 3 делови врвот , хартија дното , лента

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
RJAilisi
Материјал:
Картон
Повод:
Употреба:
Торта десерт
Функција:
Рециклираат
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
со декорација:
no
Боја:
како се покаже
Материјал:
Kraft Хартија
Индустриска Употреба:
Храна
Рачно изработени:
Yes
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
хартија подарок кутии
Производи во категоријата