.

.

Безбедност Пакување (Ниво 4)3.7 V,6000mAH,[906090] PLIB; полимер литиум јонска батерија / Li-ion батерија за таблет компјутер,моќ банка,E КНИГА

Безбедност Пакување (Ниво 4)3.7 V,6000mAH,[906090] PLIB; полимер литиум јонска батерија / Li-ion батерија за

DEN 1147.20

Од стоката
Во магацинот


Безбедност Пакување ( Ниво 4) 3.7 V,6000m AH,[906090] PLIB; полимер литиум јонска батерија / Li-ion батерија за таблет компјутер ,моќ банка, E КНИГА ;
Безбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Анти-статички торба)
Со Батеријата Заштита Одбор :
-Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
MFR3_TL01_906090_6000
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZhiYuSun
Капацитетот На Батеријата:
6000 mAh
Компонента Тип:
Внатрешна батерија
Тип:
Поставете Тип:
Количина:
Функција:
Номиналниот Напон:
Може Да Го Прилагодите:
Yes
Место на Потекло:
Тежина:
Dimensional tolerances:
+ / - 5%
Безбедност Пакет Рачката:
Производи во категоријата