.

.

Нож Острилка делови-3 секунди Пресврт Нож Клип

Нож Острилка делови-3 секунди Пресврт Нож Клип

DEN 1048.80

Од стоката
Во магацинот

Професионални Острат Систем Генерација
Новите функции на надгради модел
Повеќе делови за оваа острилка . ве молиме кликнете на фотографијата за да ја Купи

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Sharpeners
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Пресврт нож Клип
Бренд Име:
Sy алатки
Метал Тип:
острилка
Производи во категоријата