.

.

Маскирна шлем тактики capacete m88 ABS пластика КС НИ воена војска на поле борба motos мотоцикл шлемови

Маскирна шлем тактики capacete m88 ABS пластика КС НИ воена војска на поле борба motos мотоцикл шлемови

DEN 853.00
DEN 853.44

Од стоката
Во магацинот


Висок Квалитет на Половина Покриен Шлем Пол : Мажи Материјал : ABS Тежина : Речиси 500 G Сезона : Четири Сезони Појас со стилски штекер дизајн, употреба на високо-густина на материјалот, тоа можат да го издржат 500 килограми се повлече шлемот е направен од високо-сила, Нова ABS пластика, 5mm дебелина, отпорни на мал чекан тули и стапови, што е доволно да се спротивстави на почетната брзина на 0.25 g ББ бомба пукање ! Пакет се Вклучени : 1 * Шлем на Главата обемот : 55 - 63 см Забелешка : боја на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, дозволете 0.1-0.5 cm разлика се должи на рачно мерење.вистинската големина во вид преовладуваат,ви благодариме за вашето разбирање.
1. Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay, Master Card, Qiwi Паричник, Boleto, Moneybookers, Western Union. 2. Нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од Aliexpress платформа. 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена (работни дена, не одмор или викенд) по уплатата се Comfirmed. 2. Ако не примите објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори на вас во времето! 3. Ако вашата нарачка $5, Бесплатен превозот на производот може да't барањето детално следење на информации, ако треба, ве молиме, изберете Ја препорачана Пошта и да ја плати цената различни. 1. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога се примени. За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, Доколку ставката што се користи и да биде побарано да се врати Без Причина, Превозот цена треба да се носат од страна на двете дел. 2. Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по користење,оштетувања од вода и така натаму.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Шлем
Број На Модел На:
WM0061A
Глава Турнеја:
58-60cm
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Спорт:
Други
Стил:
Половина покриени
Бренд Име:
Kinsmirat
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS
Глава Турнеја:
55cm~63cm
Производи во категоријата