.

.

XIAO МЛАДИ Едноставна Циркон Ѓердан Ѓердан Жените Двоен Слој Црна Кожа Ѓердан Нова Мода Накит трговија на Големо

XIAO МЛАДИ Едноставна Циркон Ѓердан Ѓердан Жените Двоен Слој Црна Кожа Ѓердан Нова Мода Накит трговија на Големо

DEN 141.00
DEN 156.00

Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте На XIAO YONG Приказна. 1.Ако нарачате, ние ќе ви испратиме малку подарок. 2.Кога вашата цел е повеќе од $7, бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас. 4.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
XIAOYOUNG
Бренд Име:
XIAO МЛАДИ
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
видете ги деталите
Материјал:
опал
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Легура
Должина:
околу 44cm+7cm
Производи во категоријата