.

.

1TH Цвеќе во вазна со врвен Квалитет прекрасна смета крстот бод комплет peony и delphinium, Peonies и Delphiniums цвеќиња слабо 35257

1TH Цвеќе во вазна со врвен Квалитет прекрасна смета крстот бод комплет peony и delphinium, Peonies и Delphiniums

DEN 318.00
DEN 623.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата