.

.

3 Бои Мода Накит Жените Бохемски Dangle Обетки Шарм Ангажман Кристал Евтини Капка Обетки

3 Бои Мода Накит Жените Бохемски Dangle Обетки Шарм Ангажман Кристал Евтини Капка Обетки

DEN 153.00
DEN 164.64

Од стоката
Во магацинот


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
juran
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
50142/Б
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба, Ангажирање, Подароци, Партија
Попуст:
20 off
Објектот:
обетки кристал
Производи во категоријата