.

.

LINSOIR 10Pcs/Многу Мешавина Боја Метал Европската Монистра Дупка 5mm Голема Голема Дупка Spacer Монистра За Bracelacets Алки Изработка на Накит

LINSOIR 10Pcs/Многу Мешавина Боја Метал Европската Монистра Дупка 5mm Голема Голема Дупка Spacer Монистра За

DEN 230.00
DEN 270.72

Од стоката
Во магацинот

LINSOIR 10 Pcs/Многу Мешавина Боја Метал Европската Монистра Дупка 5mm Голема Голема Дупка Spacer Монистра За Bracelacets Алки Изработка на Накит

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
F2586
Објектот Тежина:
4g
Метали Тип:
Легура
Бренд Име:
Linsoir Монистра
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
антички сребрен
дупка кол:
5mm
Материјал:
Цинк Легура
Количина:
10pcs/многу
Тип:
голема дупка монистра
Стил:
Голема Дупка Монистра
дизајн:
европската монистра
Функција:
европската монистра метал
Шема:
spacer монистра метал
useage:
голема дупка монистра за европски нараквици
Производи во категоријата