.

.

(30 Пара/Многу) Weiou Мода Една Страна Сомот Shoelaces Бела Црна Подигање Laces Plimsoles Velours Чевли String За Wemen Bootlaces

(30 Пара/Многу) Weiou Мода Една Страна Сомот Shoelaces Бела Црна Подигање Laces Plimsoles Velours Чевли String

DEN 1920.00
DEN 2064.00

Од стоката
Во магацинот


(30 Пара/Многу) Weiou Мода Една Страна Сомот Shoelaces Бела Црна Подигање Laces Plimsoles Velours Чевли String За Wemen Bootlaces
Акции Големина : 120*1 см(Должина*Ширина)
Акции Бои : 2 Бои, кои можете да изберете. Ќе мора да бидат одговорни за погрешна адреса, доколку тоа излезе да биде. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие пакетот ако има било какви проблеми.
3) Ако се случи да биде што сакате да се вратите на предмети, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе се обидеме потрудиме да соработуваат со вас. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Материјал
Сомот+ Пластика совети/Метал aglets;
4. Ако не можете да најдете должината ќе wnt ,ве молам оставете ме порака за должината сакате.
Забелешка : ве Молиме selet право должина од Должината на маса,И ние ќе испрати она што го направи во рок од 48 часа.Примена Предмет
Спортски Чевли,Секојдневен Чевли на Децата Чевли,Брендирани чевли,итн;
8.Боја
Црна/Бела,Ако сакате на било други бои, ве молиме контактирајте со нас за помош. Фотографиите или видеата се мора да ни покаже за сите проблеми.
Пакетот вклучува :
30 парови на рамен Сомот Лента shoelaces (1 пар=2 делови погодни за еден пар чевли)
Производот Се Прикаже :
Клиентот Треба Да Ги Знаете
1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е добро пред да конкурираат на какви било предмети.Логото
Поддршка за Печатење на Логото на Пластични или Метални Aglets;
5.
Ние, исто така може да ги прифати приспособен должина и боја според вашето барање како примерок цел,ве Молиме контактирајте со нас за помош.Најголемиот Дел Цел
Ако сакате да се направи најголемиот дел цел,ве Молиме контактирајте со нас за да добиете подобра цена.

Таа е поголема од информацијата

Должина:
70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 150cm, 160cm
Бренд Име:
Weiou laces
Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
FVSL001
Функција:
Еднострани Сомот
Тип На Објект:
Shoelaces
Тип На Објект:
Станот Сомот Shoelaces
Должина:
120cm, Support Customized Length
Ширина:
1cm,Support Customized Width
Материјал:
Сомот
Shoelaces совети:
Метал aglets/Пластични совети
користат за:
Shoelaces,Пакет,
логото:
Поддршка за Печатење на Логото на Пластични или Метални Aglets
Пакет:
1 пар/opp polybag
Производи во категоријата