.

.

Z-ЛАВ 8pcs/set Дијамант Полирање Pad & 5/8-11 Тема Backer Подлога 4 100mm Мермер Гранит Бетон, Камен за Мелење Диск Моќ Алатка

Z-ЛАВ 8pcs/set Дијамант Полирање Pad & 5/8-11 Тема Backer Подлога 4 100mm Мермер Гранит Бетон, Камен за Мелење

DEN 1214.00
DEN 1499.04

Од стоката
Во магацинот

Од своето основање, нашата компанија се фокусира на иновации на производите.
Нашите производи се продаваат во Европа, Северна и Јужна Америка, Југо-Источна Азија, Блискиот Исток и др. Ние cordially добредојдовте на клиентите и дома и во странство да ни се придружат и да соработуваат со нас, што подобар живот и иднина заедно.
Од далеку, имаме 12 на пронајдок, патент, 15 на корисен модел патент, 17 на изглед патент, и 2 на ДСП патенти. Ронки : 50# 100# 200# 400# 800# 1500# 3000# (Грубата да Казна, 1 парче секој ронки големина ) Или можете да не контактирате за ронки големина што ви треба, ние ќе го направи посебно решение за вас ! Димензии : Дијаметар 4"/100mm, Внатрешниот дупка 17mm Работен Дебелина : 2,5 mm Backer подлога Дијаметар на тема : 5/8-11 Дијаметар : 4 инчен/100mm Пакет incluede : 7pcs влажни дијамант полирање влошки + 1 парче Пластична пена полирање backer
*Овој дијаграм дава големини за повикување само, без оглед на тоа каков е вистинската големина
* Обрачот и се погледне назад боја можат да бидат различни, со различни серии
Xiamen ZL Дијамант Technology Co. Нашите главни производи вклучуваат дијамант тревите, мелење тркала, полирање влошки, основни вежби, дијамант жица видов, итн. Со нашите длабоки технички ресурси, било да се строги ISO систем за управување со квалитет, и квалификувани работници, ние ќе се обезбеди најдобра услуга и да создаде дополнителна вредност за нашите клиенти. е професионална дијамант алатка производителот. Конкурентна цена за економија употреба. Нашите производи се користи за сечење, брусење полирање и дупчење на камен, керамика, очила и бетон.
Z-ЛАВ 8pcs Влажни Дијамант Полирање Pad & 5/8-11 Тема Backer Подлога 4 Инчен 100mm Мермер Гранит Бетон, Камен за Мелење Дискови Моќ Премногу
Влажни полирање влошки дизајнирани за полирање на гранит и мермер.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Z-ЛАВ
Број На Модел На:
ZL-CSXGF-4
DIY Материјали:
Облицовка
Подлога Материјал:
Смола
is_customized:
Yes
Големина:
98MM
Надворешниот Дијаметар:
4 inch
Производи во категоријата