.

.

РИЗИК Карбонски Влакна за Миење Велосипед Матични Изолација 3k Јаглерод Велосипедизам Велосипед Слушалки за Миење за 28.6 mm Вилушка 3мм 5mm 10мм 15mm 20mm

РИЗИК Карбонски Влакна за Миење Велосипед Матични Изолација 3k Јаглерод Велосипедизам Велосипед Слушалки за

DEN 96.00
DEN 156.48

Од стоката
Во магацинот


100% сосема нов и висок квалитет
Се користи за 1-1/8" (28.6 mm) вилушка.
Ако треба да се подигне вашиот справи со бар, ги користат овие изолација. КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : 3 K Карбонски Влакна Тежина : околу. 5g (10мм)

Таа е поголема од информацијата

Создаден Diamete:
29mm
Висина:
3,5,10,15,20 mm
Тежина:
5g(10mm)
Надворешен дијаметар:
35mm
Број На Модел На:
Јаглерод Велосипед Слушалки За Миење
Бренд Име:
Ризик
Материјал:
јаглерод
Големина:
Fits for 28.6mm Fork
Име:
велосипед делови
Употреба:
Велосипед Вилушка За Миење
категорија:
Матични Јаглерод Изолација
Тип:
Матични Јаглерод За Миење
Име на производ:
велосипедот слушалки за миење
За:
Велосипедот вилушка за Миење
Погоден за:
Велосипедот Делови
Стил:
mtb додатоци
Компоненти:
велосипедизам прибор делови
Производи во категоријата