.

.

10pcs Злато позлатен 2.0 mm Теренот 2x10 Pin 20 Pin машки Двоен Ред наведнуваат Pin Насловна Лента

10pcs Злато позлатен 2.0 mm Теренот 2x10 Pin 20 Pin машки Двоен Ред наведнуваат Pin Насловна Лента

DEN 99.00
DEN 124.32

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Пакет:
10-19Pcs
Број На Модел На:
na
боја:
Црна
Производи во категоријата