.

.

2017 Нов Производ Злато Dangle Уво Reamer Приклучоци Нерѓосувачки Челик Завртка Месо Тунелот Проширувач Носила Тело Tragus Пирсинг Накит

2017 Нов Производ Злато Dangle Уво Reamer Приклучоци Нерѓосувачки Челик Завртка Месо Тунелот Проширувач Носила

DEN 134.00
DEN 157.44

Од стоката
Во магацинот

2017 Нов Производ Злато Dangle Уво Reamer Приклучоци Нерѓосувачки Челик Завртка Месо Тунелот Проширувач Носила Тело Tragus Пирсинг Накит
1. Ние обично брод објект во рамките на 3-7 дена по уплатата избришани.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
3. Ве молиме љубезно не 1-3 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени од многу фактори како што се Царинската обработка, Пост штрајк итн.
4. Бесплатен превозот од Кина Пост(што е потребно за 15-28 работни денови за да пристигне)
5. Ако ви треба брз начин , ве молиме изберете со DHL или FEDEX(потребни се околу 3-7 работни денови за да пристигне) ,тоа само оди на назначениот земји .ако тоа треба да одат во други земји ,превозот цена треба да преговараат.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,
Western union,Money gram и други како што е подолу.
1. во секое време , 24hours во онлајн
2. Ве молиме Али-express порака само.
3. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да помогне.
4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние сме телото пирсинг накит производство,ние се специјализираат мода накит,
имаме долгогодишно искуство во оваа линија, Со широк опсег, со добар квалитет,
поволни цени и стилски дизајн,добредојдени за да нè посети,добредојдовте истрага.

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
8мм, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 25мм
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
NORDVEST
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
cy1704
Материјал:
Хируршки Челик
е-прилагодена:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
8-25мм
Метал:
Хируршки Челик
Обликот:
Бергамот
Материјал:
Хируршки Челик
Тип На Објект:
пирсинг, телото накит, приклучок
боја:
Злато
Стил:
Класичен
Количина:
пар
Производи во категоријата