.

.

10 Парчиња Дупчиња Шрафцигер Малку S2 Челик 0.31 Хексадецимален месо тело 36mm Долго (36mm x 8.0 mm)

10 Парчиња Дупчиња Шрафцигер Малку S2 Челик 0.31 Хексадецимален месо тело 36mm Долго (36mm x 8.0 mm)

DEN 618.72

Од стоката
Во магацинот


10 Парчиња Дупчиња Шрафцигер Малку
Материјал : S2 Челик
Хексадецимален месо тело Големина : 0.31" (8мм)
Вкупна Должина : 36mm
Пакетот вклучува :
10 Шрафцигер Битови

Таа е поголема од информацијата

DIY Материјали:
Дрво
Производи во категоријата