.

.

24 Бои Полн Пан Носителот Акварел Кутија Случај Солидна Калај Полн Пан Colos Уметник За Цртање Paint Железната Кутија Палета Сликарство Материјали

24 Бои Полн Пан Носителот Акварел Кутија Случај Солидна Калај Полн Пан Colos Уметник За Цртање Paint Железната

DEN 411.84

Од стоката
Во магацинот


Гаранција >>
1. Ве молиме Контактирајте со Нас за да го реши вашиот проблем, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние може да ви даде решение што е можно поскоро. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е дефектен, купувачот треба да контактирате со нас пред да се врати производот. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети мора да се врати во рамките на гарантниот период, Ќе мора да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.91 инчен
Пакет :
1 x Цврст Акварел Кутија
Плаќање >>
1. Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред. Ако не ја добиете вашата пратка во времето, ве молиме Контактирајте со Нас пред отворањето на спорот , ние ќ проверете проблемот и да ви даде решение во рок од 24 часа.
Враќање & Наплата >>
1. Цел ќе биде предаден во 4 дена по уплатата се населиле.
Пратката >>
1.
Повратни информации >>
Ние се обидуваме се потрудиме да им даде на нашите клиенти среќен шопинг искуство. Ние само брод да се потврди цел адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е иста како и вашиот превозот адреса.
Повеќе Производи :
24 Бои Носителот Акварел Кутија Случај Калај Полн Пан Colos Уметник За Цртање Paint Железната Кутија Палета Сликарство Материјали Црна
Детали :
Со овој празен солидна акварел кутија, може да се создаде вашиот идеален боја повеќе лесно
Може да се одржи 24 бои тави со мешање области за вашиот удобен употреба
Функција црна надворешноста и бела внатрешни работи со foldout палета велс
Здрав, обновливи и лесно да се чисти
Направени од калај плоча материјал, па нема да избледи лесно и ' рѓа-доказ
Идеален акварел кутија за двете уметникот и уметноста на студентите
Материјал : калај плоча
Големина : 217.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Emply Солидна Акварел Кутија
Производи во категоријата