.

.

PDR Алатка за Да се Отстрани Учениците Куки Притисни Прачки Автомобил Дент Поправка Вратата Dings Штета Поправка Комплет Вшмукување Чаши За Учениците

PDR Алатка за Да се Отстрани Учениците Куки Притисни Прачки Автомобил Дент Поправка Вратата Dings Штета Поправка

DEN 9595.00
DEN 11993.28

Од стоката
Во магацинот


Кука Алатки Притисни Прачки Дент Отстранување Алатки Paintless Дент Поправка Алатки Автомобил Дент Поправка Град Штета Поправка Алатка Поставува Рака
Зошто да го одберете нас ? тоа може да се поправи различни вдлабнатини за автомобил , како што град штета , вратата dings поправка . судир штета и други вдлабнатини . тоа не боли автомобил оригиналната боја . многу лесно да се работи . можете да уживате во DIY забава . заштедите пари , вие не треба да одат да 4 S продавница да плаќаат за многу пари за поправка . целосна наплата или враќање, ако тоа не работа , погрешно производи , оштетување на производи , не се примени . Пакетот вклучува : (сите предмети се исти како фото)
12 компјутери црна pdr куките
2 парчиња синџири
2 парчиња малку куките
1 buc нова златна дент lifter
1 buc слајд чекан
1 buc 110-220v лепак пиштол со европа приклучок
1 buc гумен чекан
6 компјутери жолта потчукнете надолу пен
5 компјутери жолта лепак стапови
5 компјутери бел лепак стапови
12 компјутери црна лепак јазичиња
5 компјутери сина лепак јазичиња
1 buc 1200mm алатка торба
1 buc настава книга
рака алатки за автомобил,pdr линија одбор,ferramentas авто

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација,Чекани,Screwdrivers
Бренд Име:
PDR
Пакет:
Кутија
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
none
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
49
Број На Модел На:
SMT-304
Тип:
PDR Алатки
Производот:
PDR Алатки
is_customized:
Yes
функција 1:
PDR
функцијата 2:
Алатки
Функција 3:
paintless дент поправка
Функцијата 4:
Куки Притисни Прачки
Функцијата 5:
Автомобил Дент Поправка
Функција 6:
Вратата Dings Штета Поправка
Функцијата 7:
поправка на комплет
функцијата 8:
Вшмукување Чаши За Учениците
Производи во категоријата