.

.

Отворен Спортски Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За Blackview BV8000 Pro / P2 Лајт / A9 Про

Отворен Спортски Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покрие Торба Школка За Blackview BV8000

DEN 411.00
DEN 446.40

Од стоката
Во магацинот


Пешачење Возење Holster Кука Јамка Спојувалка за Каиш Торбичка Телефон Случај Покритие За Повеќето паметен Телефон Подолу 5.7 inch Карактеристики : 100% Сосема Нов! Со Добар Квалитет. Појас Стил Торбичка Со Клип , Одлично за на отворено , тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 16.5*9.3*2cm

Таа е поголема од информацијата

Големина:
16.5cm*9.3cm*2cm
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Компатибилен Бренд:
Blackberry
дизајн:
Обична,Егзотични,Спортски
Функција:
Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
спојувалка за каиш торбичка
Мало Пакет:
No
Производи во категоријата