.

.

JIQI Мраз Crushers Shavers Преносни сина рачен прирачник за Домаќинство снег конус прекрасен човек мелница машина КАКО и пластични handstyle

JIQI Мраз Crushers Shavers Преносни сина рачен прирачник за Домаќинство снег конус прекрасен човек мелница

DEN 935.00
DEN 1027.20

Од стоката
Во магацинот

Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.65 kg
Боја : Сина / Розова
Производ големина : 26*19*13.Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
За царинските прогласи
Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина Пост Воздух Mail by default 7 долари .)
Производ параметри :
Производ модел : xqh092gf
Номинална напон : 0
Номинална фреквенција : 0
Номинална моќност : 0
Производ груба тежина : 0.Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји.
Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн) ПОС малезија , тоа не следење на порака.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Сина
Бренд Име:
JIQI
Тип:
упатство
Материјал:
КАКО Пластика
Број На Модел На:
jd0022dq
моќност:
0W
Количина/мин:
упатство
Моќност (W):
0W
Функција:
избричи мраз
Влезна Моќност:
0W
Сад волумен:
250ml
Големина:
26*19*13.7cm
Контрола:
упатство
Производи во категоријата