.

.

Студентски Здравствено Следи Половината Појас Назад Carset Точни Лошо Држење На Телото Жените Lumbar Вест Женски Корективни Shapewear

Студентски Здравствено Следи Половината Појас Назад Carset Точни Лошо Држење На Телото Жените Lumbar Вест Женски

DEN 432.00
DEN 539.52

Од стоката
Во магацинот


Студентски Здравствено Следи Половината Појас Назад Carset Точни Лошо Држење На Телото Жените Lumbar Вест Женски Корективни Shapewear

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Shapewear:
Половината Cinchers
Материјал:
Модални,Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
BBJ
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Фирма
Бренд Име:
GZXISI
Тип На Објект:
Корективни Корсет Појас Shapewear
Големина на Латекс Половината Cincher:
S,M,L,XL
боја:
Црна, Беж, 2 Бои
Ткаенина Тип:
стомакот shaper појас
испорака:
Во Рамките На 1-4 Работни Дена
испорака:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
is_customized:
Yes Hot Corrective Corset Belt Shapewear
Боја Стил:
Природна Боја Плус големина Половината Тренер Корсет
дами тело:
Прилагодливи Вест Моделирање на рака shapewea
Производи во категоријата