.

.

JQHYART Зеленчук Голема Партија Дома Декор Печати Дневна Соба Модерна Ѕид Уметност Платно Сликарство Без Рамка за Слика

JQHYART Зеленчук Голема Партија Дома Декор Печати Дневна Соба Модерна Ѕид Уметност Платно Сликарство Без Рамка

DEN 423.00
DEN 829.92

Од стоката
Во магацинот

Овие трошоци се на купувачот одговорност.
ТОП КАТЕГОРИИ
Декоративна Уметност, Апстрактната Уметност, Фотографија, Гроздобер Уметноста, Ликовна Уметност, Современата Уметност, Црна и Бела Фотографија, Ботанички, Сценско, Животни.нашите предметот се како што е подолу :
· Уметност За Деца, Астрономија и Простор, Пијалоци, Книга Илустрација, Стрипови, Танц, Образование, Фантазија, Мода Храна, Хоби, Празници, Домашни и Огништето, Хумор, Мапи, Мотивациони, Филмови, Музеи, Музички, Изведувачки Уметности, Места, Публикации, Религија & Духовност, годишни времиња, Спорт, Уште Живот, Телевизија, Транспорт, Типографија и Симболи, Светската Култура. Ви благодариме.
· Заштита На Животната Средина. Одговор ќе се врши во 24hours по примање на какви било жалба или барање.
За услугата
Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 работни дена по приемот на вашата исплата. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
12X18, 16X24, 20X30, 24x36, 28X42
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Уште живот
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
WA011-Home-декорација
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Бренд Име:
JQHYART
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Производи во категоријата