.

.

FOLOBE 7 бои Гроздобер 100cm Долго Макси Tulle Здолништа Женска Девојки Формално Партија Танц Petticoat Долго Petticoat TT006

FOLOBE 7 бои Гроздобер 100cm Долго Макси Tulle Здолништа Женска Девојки Формално Партија Танц Petticoat Долго

DEN 654.00
DEN 1055.52

Од стоката
Во магацинот


Плаќање Стр olicy
Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.Можете исто така да платите преку други начини на кои може да бидат прифатени на Aliexpress.
Ако ви треба објектот под итно да,можете да изберете друга изразат deliverys како што курирската служба DHL/UPS-от(Брзи Превозот една недела за време на Пристигнување) при поставувањето на цел .
Мека Полиестер Tulle 4 слоеви, вклучувајќи 3 слоеви на tulle и 1 слој на дамка поставата Прилагодливи еластичен појас гарантира удобно се вклопуваат.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Долго должина во 39. Ви благодариме за вашето разбирање.
Политика На Враќање
Се враќа прифатени во рок од 30 Дена(од купувачот примените објектот)
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена
Се врати превозот платени од страна на Купувачот
Дополнителни политика на враќање детали : фустан мора да биде не се користи,не се валкани,не мириса.3 "(околу 100 cm)
М Половината 64-100cm
Материјал : 3 слоја на висок квалитет tulle + 1 слој на Ѕидот
Пред да ја купите оваа здолниште,ве молиме двојно проверете ја големината на табелата и прочитајте објект описи.
Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа.Добредојдовте на нашиот магазин
Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите,дали enquiring или купување!Имаме сопствена фабрика во Кина.Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M
Пол:
Жените
Бренд Име:
FOLOBE
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Mesh
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
TT006
Силуета:
Бал
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Стил:
Англија Стил
Место на Потекло:
Suzhou Jiangsu Кина(Копно)
Состојба:
Нов стил
Материјал:
tulle
Должина:
100cm
превозот време:
Нормално 15-50 работни дена
Превозот начин:
Кина пост
Стил:
Моден
Производи во категоријата