.

.

[Hornet] Голема Големина 280mm Наргиле Црево Матични Чиста Aluminun Матични Shisha Наргиле Црево Додатоци

[Hornet] Голема Големина 280mm Наргиле Црево Матични Чиста Aluminun Матични Shisha Наргиле Црево Додатоци

DEN 431.52

Од стоката
Во магацинот


280 MM Голема Големина Алуминиум Наргиле Црево Матични
Материјал : Алуминиум
Големина на Алуминиум Матични : Innder Дијаметар : 8.5 мм ,
Outter Дијаметар : 24mm
Погоден за Внатрешен Дијаметар на 12 МИЛИМЕТРИ Силиконски Црева
Lenght : 280mm
Тежина : околу 95g
Боја : црна/gold/red/сребрена/сино/зелено
Pls се избере бои погоре!!

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
HORNET
Материјал:
Алуминиум Легура
Обликот:
Директно Тип
Техника:
Матирано
Големина:
280mm
Употреба:
shisha црево
is_customized:
Yes
Бродови Од:
Кина
Производи во категоријата