.

.

Три-димензионална структура Автомобил Воланот Покрие Универзална/ Не се лизга Волан-Тркало Покрива Дијаметар 38cm Автомобилската

Три-димензионална структура Автомобил Воланот Покрие Универзална/ Не се лизга Волан-Тркало Покрива Дијаметар

DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на Dermay продавница
Имаме сопствена фабрика за производство на автомобили воланот маска, сите артикли со висок квалитет, ве молиме слободно да се купи. Опис : Категорија : ЕВА Автомобил Универзална Воланот Покрие Материјал : ЕВА Пена Производ во боја : Розова, Сина,Сива,Жолта,Зелена Производ дијаметар за : 38cm Производ нето тежина : 150g Производ бруто тежина : 195g Пакување големина : 40x40x4cm Карактеристики : 1.Изгледот е модерен; страна чувствуваат е мека и удобна; изработка е деликатна; топлина задржување на сопственост е добро. 2.Погоден за голем број на автомобил. 3.Траен и еколошки лесен за употреба. 4.Не се лизга, го прават возењето побезбедно. 5. Ако сакате да додадете некои стил и финес на вашиот автомобил, нашите воланот покрие ќе ви даде најдобри bang за вашиот долар. Пакет се вклучени : 1x Car воланот маска

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Бренд Име:
DERMAY
Објектот Ширина:
38cm
Објектот Дијаметар:
38cm
Специјални Функции:
Заштита на воланот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
E203
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
38cm
Материјал Тип:
ЕВА
Производи во категоријата