.

.

Бесплатен Превозот Ао Нема Kanata Од Четири Нема Ритам Cosplay Костим Јапонски Училиште Униформа Misaki Tobisawa Cosplay Ноќта На Вештерките Божиќ 89

Бесплатен Превозот Ао Нема Kanata Од Четири Нема Ритам Cosplay Костим Јапонски Училиште Униформа Misaki Tobisawa

DEN 1885.00
DEN 3306.72

Од стоката
Во магацинот


Бесплатен Превозот Ао Нема Kanata Од Четири Нема Ритам Cosplay Костим Јапонски Училиште Униформа Misaki Tobisawa Cosplay Ноќта На Вештерките Божиќ 89
Костимот во Внатрешноста на врвот+Надвор Блузи +Здолниште +Вратоврска
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која јас s различни од обичните носат облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Етикетата
S
М
L
XL
Единица
CM
CM
CM
CM
Биста
81
88
95
103
Половината
61
66
71
76
Hipline
88
93
99
105
Рамо
37
40
43
47
Блузи Должина
60
63
67
70
Sleeve
53
55
57
60
Должина На Здолниште
37
39
41
43
Предлагам Висина
150-155
156-161
162-167
168-173
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm =0.39 инчи,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls прифати грешка
околу 1-2cm

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Kurashina Asuka
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
SHW89343
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Ао нема kanata од Четири нема Ритам
Компоненти:
bowknot
Објектот:
kurashina asuka cosplay costrume
Ткаенини:
Полиестер
боја:
Бела
Големина:
S,M,L,XL
Пол:
женски/жени/мажи
Возраст:
Возрасни
Производи во категоријата