.

.

Ruil Мултифункционален Човек Гласник Ретро Платно Преносливо рамо дијагонала крстот Кеси 2017 Одмор Пакет Европската Американски Стил

Ruil Мултифункционален Човек Гласник Ретро Платно Преносливо рамо дијагонала крстот Кеси 2017 Одмор Пакет Европската

DEN 1371.00
DEN 2688.00

Од стоката
Во магацинот

Го поздравуваме и ви се заблагодарам на моите онлајн продавница , ние сме посветени да го направи секој задоволството на клиентите со мојот производ , додека задоволство со услугата ние обезбеди ,ќе се фокусира на угледот и со висок квалитет на производи и добра услуга, exchange за вашата доверба и со нетрпение очекуваме да одржувањето на долгорочна соработка. Сакате да има среќен шопинг тука. Ѕвездата на истиот ретро Tote Шопинг Торба ( голем капацитет сите натпревар платно ) Чанти како човек неопходни тај-во декорација, Модерен плима, душо беа од различен стил на Интерпретација на различни стилови. Тежина : 0.68 KG Отворање : Патент Материјал : Платно

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Размавта Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Ruil
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Satchels
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Декорација:
Appliques
Број На Модел На:
Топла Продажба Познатиот бренд mens мала торба платно
боја:
Црно Кафе Каки Зелена Сина Црвена
Стил:
Ретро,секојдневен,одмор,модата,за патување
Функција:
Ретро Моден Висок капацитет
најдобар натпревар:
комплименти секој стил фустан и чевли во појавување на бојата
Производи во категоријата