.

.

20PCS/МНОГУ ICE2A765P ДО 220 / 4242G_A ДА-263 / 4N04H1 IPB160N04S4-H1 ДА-263 / G27N120BN HGTG27N120BN ДА-247

20PCS/МНОГУ ICE2A765P ДО 220 / 4242G_A ДА-263 / 4N04H1 IPB160N04S4-H1 ДА-263 / G27N120BN HGTG27N120BN ДА-247

DEN 1021.00
DEN 1075.20

Од стоката
Во магацинот


Производ линкови за четири модели, соодветно,
Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.
Треба да изберете на кој може директно да го купите,
Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Таа е поголема од информацијата

Приклучок Тип:
ICE2A765P, 4242G А, 4N04H1, G27N120BN HGTG27N120
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
US
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард
Производи во категоријата