.

.

Haisum Висок квалитет Крзно Вест грб Луксузни Faux Фокс Топло Жените Грб Вест Зима Мода крзно Жените Палта Јакна Gilet Veste Hn88

Haisum Висок квалитет Крзно Вест грб Луксузни Faux Фокс Топло Жените Грб Вест Зима Мода крзно Жените Палта

DEN 875.00
DEN 1508.16

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме имајте предвид дека ние не ќе рефундирање на вашите превозот надомест во случај Предмети се вратени во Кина поради погрешна адреса или недостаток на Телефонски Број. Во прилог на тоа, ние ќе го одбележи пакет како подарок и во помала вредност за да се избегнат даноците. Во секој случај, ние ќе ве контактираме веднаш штом ја процесираме вашата нарачка 2) Бидете сигурни дека ќе го потврдите Адресата и Телефонскиот Број за време на својата цел.
Должина : вклучуваат tassel
Прирачник за мерење : им овозможува на 1-3cm грешка
Достапни Бои : Како што е прикажано на слики
Се должи на разликите помеѓу нашите компјутерски екрани, ние не може да гарантира дека боите на нашата предмети ќе биде иста како на фотографиите можете да го видите. Вашиот Телефонски Број е потребно за поштата, со цел да се контактира со вас ако има било какви проблеми за време на испорака. Но, ако пакетот е проверен од страна на Царинската управа за било која причина, било даночни пријави се на купувачот одговорност. 3) Ако ние добиеме точна висина, тежина и биста големина на слој кој што обично се носат, ние може да се направи подобро се вклопуваат! 4) За полесно обичај бистрина, ние ќе се отстранат на нашиот бренд на производи. Notice3 : ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас прво,ние ќе го прават нашите најдобри за вас. Нашите акции се менува брзо и на нашиот веб-сајт не е секогаш во тек, ве молиме да се разбере и контактирајте нè за нашето ажурирани акции.
Notice1 : бидејќи на Русија локалната политика,руската купувачите име мора да биде целосно име и презиме, Инаку не можете да ја прими стоката, ве молиме имајте во предвид Notice2 : крзно и шалови е мала барака на косата ,тоа е не може да се избегне,pls забелешка. Notice4 : Затоа што екранот на мониторот е различен, тоа може да биде малку надвор боја , ве молиме да се разбере Превозот политика На тежина Не повеќе од 2 КГ Известување 1) Како и ние не само продаваат предмети преку интернет, но исто така и промет на големо наредби од локалните продавници и агенти, некои од големини и бои можеби распродадени.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Тип:
Без Ракави Вест
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
HN88
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Стил:
Моден Тенок Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Кожа,Крзно
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Крзно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
haisum
Карактеристики:
faux крзно вест,faux крзнено палто,faux фокс крзно вест
квалитет:
Висок степен на
Материјал:
увоз на високо квалитетни кора,крзно,кожа
Грб Тип:
cappa крзнено палто
Пол:
девојка девојки, жени жена дама женски
Повод:
шопинг работи партија свадба
Сезоната:
зима,есен,пролет
Одговара:
Одговара точно на големина земе вашата нормална големина
Комбинација Крзно:
крзно вест,крзнено палто,јакна крзно
Производи во категоријата