.

.

Топла Продажба Модни Свадба Декорација Сет (Бела Римски Колона со Роза Цвет Букет) Мулти Боја на Располагање 10 set/многу

Топла Продажба Модни Свадба Декорација Сет (Бела Римски Колона со Роза Цвет Букет) Мулти Боја на Располагање

DEN 5760.00

Од стоката
Во магацинот


Нови Пристигнување свадба римски колона со роза букет
стилови 1 : римскиот колона
стилови 2 : шупливи римски колона
стилови 3 : римскиот колона + зголеми букет
стилови 4 : шупливи римски колона +зголеми букет
големина на : римската колона е околу 100 cm висина ( ако додадете зголеми букет, за 115 см)
за зголеми букет : ние имаат млеко бела/red/розова/топла розова/темно сина/тифани /виолетова/дип парпл/green во парк.
можете да ја изберете бојата што сакате ,на боја може да се меша слободно
вие само оставете порака кога ќе цел тоа, дека е во РЕД, јас ќе го испратам според вашите барања
ние имаме многу цвет во парк. ако ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте ме. подолу е сите knds на цвет екранот!

Таа е поголема од информацијата

Повод:
роденден,свадба
Шема:
Никој
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
85
is_customized:
Yes
Големина:
L
Производи во категоријата