.

.

Есен И Зима мажите кожна јакна Европа и Америка слободно мотоцикл кожна јакна, Плус сомот мажите грб Тенок Windproof

Есен И Зима мажите кожна јакна Европа и Америка слободно мотоцикл кожна јакна, Плус сомот мажите грб Тенок

DEN 1756.00
DEN 2508.00

Од стоката
Во магацинот


7637 1. Ве молиме проверете ја вашата големина при купување 2. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас 3. Плочка за грешка при мерење спектар на 1-3cm

Таа е поголема од информацијата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
PU
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Бренд Име:
TUOLUNIU
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
2531
Стил:
Мото & Biker
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Материјал:
65% СТП 35% ПАМУК
Обвивка Материјал:
Полиестер
Производи во категоријата