.

.

22MM Вилушка Preload Adjusters За Хонда CBR600RR 2005 2006 CBR929RR CBR954RR 2002 2003 CBR1000RR од 2004 до 2007 година НОВИ

22MM Вилушка Preload Adjusters За Хонда CBR600RR 2005 2006 CBR929RR CBR954RR 2002 2003 CBR1000RR од 2004 до

DEN 284.00
DEN 311.52

Од стоката
Во магацинот

Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница.
22 MM Вилушка Preload Adjusters За Хонда CBR600 RR 2005 2006 CBR929 RR CBR954 RR 2002 2003 CBR1000 RR од 2004 до 2007 година НОВИ
Хексагонални Елоксирани Вилушка Preload Adjusters Комплет.Прекрасен и Ергономски Дизајн го Прави Preload Корекција Лесна Задача во Било кое Време без Алатки.
Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1x Пар Вилушка Preload Adjusters
Материјал : 6061-T6 Алуминиум
Во Боја : Како На Сликата Прикажани
Големина : 22mm(Внатрешна страна на Страна)
CNC-изработени од Палка Алуминиум
Лесни, но Голема Сила и Издржливост
Елоксирани Површина
Лесно да се Инсталира
Забелешка : Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање,Ви Благодариме!
Fitment :
За Јамаха FZ6 (FAZER) (09-10)
За Јамаха FZ6 R (09-10)
За Хонда VTR 1000 SP1/2 РК 51 2000-2007
За Хонда CBR 954 RR 2002-2003
За Хонда CBR1000 RR од 2004 до 2007 година
За Хонда CBR 600 RR 2005-2006
За Хонда CBR 929 RR/954 RR 2000-2003
За Kawasaki ZXR400 1990-2002
За Kawasaki KLR 650 (09-10)
За Kawasaki NINJA 650 R (ER-6f/ER-6n) (09-10)
За Kawasaki NINJA 650 R (ER-6f/ER-6n) (06-08)
За Kawasaki ZX6 R 636 (05-06)
За Kawasaki Z1000 (03-06)
За Suzuki GSXR 750 (91-05)
За Suzuki GSXR 600 (04-05)
За Aprilia РСВ Mille (99-03)
За Aprilia Dorsoduro (08-10)
За Aprilia RSV4 Р 2010-2014
За Aprilia Tuono 2006-2009
За Aprilia Tuono Р Фабрика 2009
За Aprilia РСВ 1000 со Showa
За Buell XB12 сите модели до 08 (04-08)
За Buell XB9 сите модели (03-09)
За Ducati Сите Модели со Showa
За Ducati Кавгаџија Streetfighter 2009-2010
За Ducati 848/1098/1198 2007-2011
За Ducati 748/916/996/749/999 2000-2006
За Ducati Hypermotard 1100/S/EVO 2007-2009,2010
За Триумф Speed Triple 1050 2005-2010
За Триумф Ракета III (04-07)
За Триумф Speed Master (07-09)
За Триумф Тигар (07-10)
За Триумф Bonneville SE/T100 (06-10)
За MV Агуста F3 675/800 2012-2014
За MV Агуста RIVALE 800 2012-2014
За Moto Guzzi Griso 2006-2007 Пратка Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона, па ве молиме да бидете трпеливи.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Титаниум, Злато, Сребрена, Црвена, Сина
Бренд Име:
H2CNC
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
CBR 600 929 954 1000 RR
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Производи во категоријата