.

.

UMDOE Нови Шарм Ангелските Крилја Студ Обетки за Девојка Пердув Кристал Earring Мода Накит за Подарок Brincos Femme AUE0280

UMDOE Нови Шарм Ангелските Крилја Студ Обетки за Девојка Пердув Кристал Earring Мода Накит за Подарок Brincos

DEN 293.00
DEN 450.24

Од стоката
Во магацинот


UMDOE Нови Шарм Ангелските Крилја Студ Обетки за Девојка Пердув Кристал Earring Мода Накит за Подарок Brincos Femme AUE0280
Бренд : UMODE
Тип : Мода Накит Пердув Студ Обетки за Жени
Предмет Тип : Венчаница Додатоци Pendientes Mujer
Обетки Тип : Ангелските Крилја Студ Обетки за Жените Накит трговија на Големо
Функција : Мода Накит CZ Камен Студ Обетки за Жени
Главниот Камен : ААА+ micro круг намали јасно Кубни Циркони
Позлата : Бело Злато Боја
Meterial : Бакар / Месинг
Прилики : Свадбена Ангажман Датира Партија Матурска
Gitt За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Бренд Име:
UMODE
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
AUE0280
Материјал:
Кубен Циркони
Главната Камења:
ААА+ Micro Круг Намали Јасно Кубни Циркони
Функција:
Ангелските Крилја Студ Обетки за Жени
Подарок за:
Мамо Девојка Сопруга Ќерка Пријателки Себе
функција 1:
Моден Накит Пердув Студ Обетки за Жени
Обетки Тип:
Отворајќи Микро Кубни Циркони Обетки Кристал Јакни
Прилики:
Свадба Ангажман Партија Матурска Годишнината
Еколошки Стандарди:
Олово , Никел , Кадмиум Слободни
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
Тежина:
6.65g
превозот:
Бесплатен превозот
Производи во категоријата