.

.

Флора, ЗАБ-320K Печатач 36pin се Трансформира 100pin Кабел

Флора, ЗАБ-320K Печатач 36pin се Трансформира 100pin Кабел

DEN 9556.32

Од стоката
Во магацинот

П : Колку долго ќе потрае нас да се направи за испорака? A : Повеќето наши производи се во парк, па кога ќе се прими целосната уплата, стоките ќе бидат испорачани во еднаш. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 дена по приемот на стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот.Флора, ЗАБ-320 K Печатач 36pin се Трансформира 100pin Кабел за Принтер Компатибилност : Флора, ЗАБ-320 K Печатач Производителот : Флора пакување и испорака : 1. секој разумен поврат не е прифатливо по приемот на стоката. Ве молиме потврдете дека сте ја купиле право производи кога ќе го купите. не испораки за време на викендите и празниците. Ако имате свој спедитор во Кина, ние нудиме Бесплатна Испорака за вас. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. П : Дали уште има некои прашања за нас? р : Само не двоумете се да контактирате со нас преку телефон, електронска пошта, SKYPE, MSN, We Chat, Whats App . враќање на производи или размена е прифатлив за проблемите. Ние ќе се користи соодветни материјали за разумни, сигурно пакување на стоката. и прогласи ниска вредност на превозот сметка за да се намали вашиот данок.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
YILINUOSI
Број На Модел На:
Флора, ЗАБ-320K Печатач 36pin се Трансформира 100pin Кабел
Тип:
Други
Производи во категоријата