.

.

19V 9.5 лаптоп AC адаптер за полнач за Toshiba PA3546U-1AC3 PA5084C-1AC3 PA5084A-1AC3 PA3673U-1AC3 PA3546U-1ACA PA5084U-1AC3

19V 9.5 лаптоп AC адаптер за полнач за Toshiba PA3546U-1AC3 PA5084C-1AC3 PA5084A-1AC3 PA3673U-1AC3 PA3546U-1ACA

DEN 1726.56

Од стоката
Во магацинот

19 V 9.5 лаптоп AC адаптер за полнач за Toshiba PA3546 U-1 AC3 PA5084 C-1 AC3 PA5084 A-1 AC3 PA3673 U-1 AC3 PA3546 U-1 ACA PA5084 U-1 AC3 Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Toshiba Компатибилен Модел : за лаптоп Toshiba адаптер за полнач 19 V 9.5 ЕДЕН Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 180 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 9.5 А
Слики :
Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп, pls да ни каже модел на вашиот лаптоп ,ви благодариме !

Таа е поголема од информацијата

Компатибилен Бренд:
За Sony,За Toshiba
Број На Модел На:
PA5084C-1AC3
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
9.5 А
Приклучок Тип:
за сите
Производи во категоријата