.

.

12 / 300мм плоштадот цевка видов рамка алуминиум легура рачни пили ножовка дрво пили

12 / 300мм плоштадот цевка видов рамка алуминиум легура рачни пили ножовка дрво пили

DEN 1584.00

Од стоката
Во магацинот


Име : Плоштадот цевка видов рамка (алуминиум)
Модел : KT-2505
карактеристики : употреба на алуминиум, челик цевки за градба, трајни Уникатен дизајн на напор се справи со Силна заклучување на уредот, употребата на побезбедна

Таа е поголема од информацијата

DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Тип:
Ножовка
Материјал:
Алуминиум легура
Производи во категоријата