.

.

ЕДИНИЦА UT262C Не-Контакт Фаза Детектори 3 Фаза Секвенца Коло Пауза за Откривање на Детекција на Напон

ЕДИНИЦА UT262C Не-Контакт Фаза Детектори 3 Фаза Секвенца Коло Пауза за Откривање на Детекција на Напон

DEN 4733.00
DEN 6761.76

Од стоката
Во магацинот

ЕДИНИЦА UT262 C Не-Контакт Фаза Детектори 3 Фаза Секвенца Коло Пауза за Откривање на Детекција на Напон
Информации ве молиме : батеријата не вклучуваат!
Ако има некои проблеми во врска со нашите производи, ние поддржува размена, враќање или надоместок, но ве молиме контактирајте со нас и да се обезбеди јасно видео. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е зависи од должност.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
UT262C
Бренд Име:
ЕДИНИЦА
AC Напон Спектар(V):
70V~600V
Фреквентен Опсег(Hz):
40Hz~70Hz
Производи во категоријата