.

.

4PCS/Многу T10 T15 194 W5W 168 921 LED Сијалица Canbus Грешка Слободни Предупредување Canceler Декодер Отпорник Capacitor Адаптер 12V 0.29 НА 3.2 W

4PCS/Многу T10 T15 194 W5W 168 921 LED Сијалица Canbus Грешка Слободни Предупредување Canceler Декодер Отпорник

DEN 282.00
DEN 297.12

Од стоката
Во магацинот

Сликите прикажани се не на вистинскиот објект .Тие се за вашиот референца само.
ГРЕШКА СЛОБОДНИ LED T10 адаптери / decoders.168, 194, 2823, 2825, 2827, 906, 912, 921, W5 W, W5 WB, итн.
Компатибилен Светилки : 158, 161, Компатибилен Светилки : 158, 161, 168, 194, 2823, 2825, 2827, 906, 912, 921, W5 W, W5 WB, итн.
Shippment
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Повратни информации
. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена.
Напомена : LED Светилки ќе не се опфатени, тоа е само цел на тестирање покажува. Овие T10 адаптери имаат изграден во Can-bus оптоварување отпорници. Овие отпорници се направени за Европски автомобили, како што се, Овие светилки нема да предизвика било кој компјутер грешка на табла.
Гаранција
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно). Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
PB
Име На Модел:
t10
Тип На Објект:
Декодер
Производи во категоријата