.

.

Ѕидот Монтирани Злато Бања Туш Тапа Када Тапа Со Рака Туш Кристал се Справи со Двојна се Справи со Топла и Ладна Вода Миксер

Ѕидот Монтирани Злато Бања Туш Тапа Када Тапа Со Рака Туш Кристал се Справи со Двојна се Справи со Топла и

DEN 3503.00
DEN 4272.00

Од стоката
Во магацинот

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ако не ви се допаѓа кога сте примиле во 7 дена . И Бразил царинската куќа праша мора да се стави на вредност . Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
Кога ќе се пријавите парцела ве молиме бидете сигурни дека пратката не е оштетен .
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира
torneira,тапа,бања тапа,torneira banheiro,миксер,torneiras,torneiras став пиа де banheiro,допрете,torneira став banheiro,миксери,вода допрете,lanos,aerator,бања мијалник,Када, миксер,славини за washbasins,чешми,миксер допир,перење,школка,Потоне Тапа,бронза тапа,Washbasins,Тапа,чешми за бања со туш,слив миксер хром,миксер за тоалет,мијалник,grohe,туш главата,водопад тапа,слив миксер,водопад,бродот да потоне,полиран месинг бања чешми,ѕид тапа,се справи со луксузни бања тапа,torneira luxuri,уникатен тоне,бродот да потоне чешми,уникатна бања,мијалник,монтирани туш тапа,полиран месинг злато бања тапа,grifos став lavabos,ладна вода тапа,кристално бања тапа рачка,бања единствена славина се справи со хром потоне,бања браун тапа,touchless миксер тапа,torneiras став пиа cozinha,banheiro,torneira де parede,torneira monocomando,torneiras banheiro,тапа бања,torneira cozinha,еден лост бања тапа,torneira де banheiro,torneira monocomando banheiro,тапа рачки,torneiras став banheiro,пиа,torneira не banheiro,torneiras став cozinha,куба banheiro,torneira banheiro misturador,антички месинг тапа,бања потоне славини,grifos де fregadero,de cristal ducha,тапа дизајн,антички месинг потоне тапа,grifos,од не ' рѓосувачки еден потоне,fregadero,fregadero lavabo,grifo led,grifo cascada,griferia споредено,антички месинг чешми,златен класичен бања тапа,високи славини,grifo един cascada став споредено,grifo cocina,инфраред сензор допрете,grifos став cocina,антички месинг бања чешми,rodamiento duchas,бања чешми,grifos lavabo един manguera,ѕид тапа бања,дома декор допрете,grifo де ла lavadora,grifos став lavabos dorados,robinet каскада,бања водопад предводена од славина.

Таа е поголема од информацијата

Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Бренд Име:
MOLIFAUCET
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Ладна и Топла,Мерењата Чешми
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Производи во категоријата