.

.

L&P 925 sterling silver срцето pendant ѓердан со шарм за женска долги низи јака ѓердан ѓердан љубовник подарок CLN0190

L&P 925 sterling silver срцето pendant ѓердан со шарм за женска долги низи јака ѓердан ѓердан љубовник подарок

DEN 1354.00
DEN 2603.52

Од стоката
Во магацинот


【 Бенд 】L&P
【 Item Type】Pendant Ѓердан
【Метал Тип】925 Sterling Silver
【 Ѓердан Lenght 】45см
【 Pendant Големина 】11.5*13.6 mm
【 Тежина 】4.7 g


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
GIC Број
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
yijia
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Бренд Име:
L&P
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Производи во категоријата