.

.

SKQIR 2017 Медицински Pendant Ѓердани Змија Знак Мода Жените Накит Кул Женски Машки Нерѓосувачки Челик Ѓердан од Злато Синџир

SKQIR 2017 Медицински Pendant Ѓердани Змија Знак Мода Жените Накит Кул Женски Машки Нерѓосувачки Челик Ѓердан

DEN 262.00
DEN 290.88

Од стоката
Во магацинот


ПРЕВОЗОТ
* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена. Вие ќе бидете информирани on-line откако е предаден и следење на информации обично ќе биде надграден во рок од 72 часа.
* Сите предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail или друг пост начин, кој вообичаено трае 30 - 60 работни дена да пристигнат.
* Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот.
ПЛАЌАЊЕ
* Ние го прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
* Плаќање треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на цел ПОСВЕТЕНОСТ
* Да извозот на високо квалитетни стоки од ориентот на конкурентна цена за вас.
* Да работиме со нашите клиенти за да го изгради неговиот бизнис.
* За да се зголеми нашата интернационална купувачот на профитабилноста и конкурентноста.
* Почитување на принципот на "Супер квалитет, задоволителна услуга", стремејќи се тешко да се биде добар бизнис партнер.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Таа е поголема од информацијата

Должина:
47cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
NK-17046
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
30*8мм
Бренд Име:
SKQIR
Стил:
Канцеларија/кариера
Функција:
Ѓердани Приврзоци
Стил:
Романтичен подарок/Челик ѓердан
Style1:
pingente menino e menina banhado ouro
style2:
Pendant момче и девојка капе злато
Style3:
приврзоци за момчиња/Патен ѓердан
Style4:
момче девојка/Pendant момче девојка/нишалото
Style5:
злато во боја/Патен pendant/сребрена боја/розово злато боја
style6:
моден накит/чакра/locket/undertale
Style7:
Pendant момче и девојка злато позлатен
Style8:
моден накит/ накит/Ѓердан мода
style9:
слика pendant /првенство приврзоци/срце pendant
Производи во категоријата