.

.

Врвен Квалитет Надградба Замена сребро Аудио Кабел Жица За JBL ЕВЕРЕСТ 300 700 На уво /Елита слушалки слушалките

Врвен Квалитет Надградба Замена сребро Аудио Кабел Жица За JBL ЕВЕРЕСТ 300 700 На уво /Елита слушалки слушалките

DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот

Почитувани купувачи Три бои за да изберете од, ве Молиме оставете порака по плаќање да ги споделите со нас, ви Благодариме Ова е подобар начин да се добие чувство на слух, подолг живот, сребро-обложено со кислород слободни бакар надградба Кабел ☆материјал 5 N кислород-бесплатни бакар, 4-core, секој core 14 бакарна жица, вкупно 56 бакарна жица спирала ткаени заедно, а потоа сребро. (Целосниот дијаметар на жица е околу 2,5 мм дијаметар на секоја бакарна жица во внатрешноста е 0.05 mm) на Овој процес, може да се направи подобар сигнал на пренос, подобрување на слушалки потенцијал, да се подобри квалитетот на звукот. ☆завиткани бакарна жица материјал за Du Pont TPEE еластична colloid Hytrel, проѕирни. Значи, јасно може да се види спирален плетенка сребро-обложено бакарна жица пред вас. Hytrel е подобро од гума, еластичност, топлински отпор, хемиска отпорност и сила и издржливост. На пример, автомобилот е анти-шок систем универзална заеднички guard (CVJ), најчесто се користи Hytrel материјал, делови за автомобили да го издржат просек од 150,000 милји на тешките удари и големи промени во температурата опсег. Бела и сина се рака-плетени, Интерен материјал за 5 N кислород-бесплатни бакар, 4-core, секој core 7 бакарна жица, вкупно 28 бакарна жица спирала ткаени заедно, а потоа сребро. (Секоја бакарна жица со дијаметар од 0.1 mm) Должина од околу 120cm 3.5 mm конектор злато позлатен 1 година гаранција

Таа е поголема од информацијата

боја:
Сребрени,Сини,Бели
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
OE-кабел
Бренд Име:
Earmax
Тип На Објект:
Слушалка Кабли
Големина:
3.5MM
Производи во категоријата