.

.

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Шарени животни Вез Крстот Бод Мозаик Оркестарот комплет подарок

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Шарени животни Вез Крстот Бод Мозаик Оркестарот

DEN 182.00
DEN 228.00

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. тоа е најновата технологија -Производител : Yiwu Chunfeng дијамант сликарство фабрика DIY Дијамант сликарство производството чекори a. За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
20X20cm, 30X30cm, 40X40cm, 50X50cm, 60X60cm, 70x70cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
според фото
Производи во категоријата