.

.

Samjune 2017 Мода Мачка Око, Очила За Сонце Жените Сонце Очила Оригинални Огледало Eyewear Висок Квалитет На Сонцето Нови Gafas Oculos

Samjune 2017 Мода Мачка Око, Очила За Сонце Жените Сонце Очила Оригинални Огледало Eyewear Висок Квалитет На

DEN 228.00
DEN 303.36

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Леќа Ширина:
52
Бренд Име:
Samjune
Леќи Материјал:
Пластични
Стил:
Мачка Очи
Број На Модел На:
s17047
Леќа Висина:
51
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Производи во категоријата