.

.

S-noilite Долго Клип Во албум од Пред Коса Bang Страна Дополнителните Коса Екстензија Вистински Природни Синтетички удира коса парче

S-noilite Долго Клип Во албум од Пред Коса Bang Страна Дополнителните Коса Екстензија Вистински Природни Синтетички

DEN 186.00
DEN 186.24

Од стоката
Во магацинот

Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
Опис на производот
** Лесно да се примени и се подготвени да се носат во минути
** Имате подолги, подебели и повеќе зачудувачки коса
** Супер удобен - само клип и да оди. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Време на испорака трае приближно. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено. А) сад : 2 - 6 бизнис дена Б) (Канада) : 7 - 10 бизнис дена Брод Од Кина, Сите превозот, вклучувајќи и поштенски и манипулативните трошоци. Трае 5 минути да се стави во и 1 минута да се отстрани
** Многу свиленкаста и мека - изгледа и се чувствува како вистинска човечка коса, свиленкаста и мека
** Широка палета на бои, должини и стилови
** Лесно одржување за денес бурните начин на живот
** Ќе остане покер директно дури и под дожд или по измијте
** Во прилог со мали безбедна клипови дека нема да се покаже (БЕЗ лепак вклучени па НЕМА да го оштети вашиот коса)
** Природно се вклопува во вашата коса ? луѓето нема да знаат што се носи екстензии
Во внатрешноста на пакет :
Текстура : Средината партија Страна Удира
Нето Тежина : 30g
Ширина : 10 см
Должина : 9"(Страна Удира/Маргините)
Боја : темно црна, темно кафена, средни браун, кајгана русокоса, пепел русокоса
materail : синтетички влакна
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу : Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 Бизнис Часа по приемот на вашата потврди за плаќање (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Брод Од САД Нарачки ќе биде предаден USPS 1 класа или UPS. Време на испорака трае приближно : (1) сад : 10-20 дена (време на викендите не се вклучени) (2) од Австралија, Канада, Велика Британија : 20-30 работни дена (време на викендите не се вклучени) (3) Други земји : Ќе испрати со HK пост и последниот 25-30 дена (време на викендите не се вклучени, нема гаранција) на Сите продажни дојде со нас 90-ден гаранција.

Таа е поголема од информацијата

Протегала должина:
10inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Удира Тип:
Средниот Дел Удира
Бренд Име:
s-noilite
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
боја тип:
Чиста Боја
Прилогот:
Clip-Во
Производи во категоријата