.

.

12pc Класичен Круг Магнет Брошеви Унисекс Шамија Накит Acessories Муслимански Headscarf Тока Жените Hijab Накит Опал Брошеви

12pc Класичен Круг Магнет Брошеви Унисекс Шамија Накит Acessories Муслимански Headscarf Тока Жените Hijab Накит

DEN 913.00
DEN 1061.76

Од стоката
Во магацинот

Дијаметар големина : 2cm.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Selina Gu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
Објектот:
Брошеви
Име:
Магнет брошеви
Пол:
дами брошеви
Важат за:
brooch за шамија/ткаенина/облека/костим за капење/ торба/shawl/чевли/
Тип:
моден накит brooch за жени
Стил:
broche / brosche /broches / broches mujer
Производи во категоријата