.

.

Fanzhuan Бесплатен превозот Нови 2017 мода обичните машки мажите долги ракави кошула Epaulet значки човек блуза frock 713165 вино црвено

Fanzhuan Бесплатен превозот Нови 2017 мода обичните машки мажите долги ракави кошула Epaulet значки човек блуза

DEN 1099.00
DEN 2155.20

Од стоката
Во магацинот

5 cm);
L Должина 27.77 "(68cm), Градите 38. Руските купувачи pls забелешка :
1.3 "(44cm), Ракав 24 " (61cm);
XL Должина 28.7 "(45cm), Ракав 24.1 "(112cm), Рамо 19.
2)купувачот : Здраво,продавачот,јас не се добие мојата пакет,што се случува?зошто не можам да ги пратите на следење на број?Е тоа погрешно?
Продавачот : Здраво,мојот пријател,пакетот е превозот на вашата земја,но на следење на информации ажурирање е бавно.8 " (101cm), Waist36.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Ве молиме да ни испратите е-пошта ПРЕД да плаќаат ако сакате да го промените превозот адреса.9 "(104cm), Рамо 18.35 "(72cm), Градите 41.
4)Купувачот : Здраво,продавачот,јас добиете облека,за жал тоа е премногу мала за мене.
Ако тежина над 2.13 "(74cm), Градите 42.3 " (105cm), Waist37.0 kg,ние ќе tare нив на неколку пакети.5 "(80см), Градите 47.9 "(43cm), Ракав 23.5 " (113cm), Waist40.Поради Русија Политика,купувачот треба полно име да го потпише пакет,па pls пополни вашето полно име и детали адреса на англиски јазик.2 "(92cm), Рамо 17.Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.) може да биде подолго од вообичаеното време.5 cm);
2 XL Должина 29.56 "(70cm), Градите 39.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.6 "(88cm), Рамо 16.9 "(48cm), Ракав 26 " (66cm)
5 XL Должина 31.8 "(96cm), Рамо 17.2 " (64cm);
3 XL Должина 29.Почитувани Купувачот,ако имате било какви прашања на големината за оваа кошула, или ако се сомневам во која големина да изберат ,можете да ни испратите порака со вашата висина,тежина,гради,рамо , дозволете ми да се провери најдобро одговара големина за вас,ви благодариме. Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побрзо,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа,нудиме наплата или размена.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
FANZHUAN
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата