.

.

Најновите Fanless Мини PC NUC Intel i5 7200U/i3 7100U HTPC HDMI VGA Max 16G RAM меморија Windows10 ТВ кутија 4K HD дисплеј HTPC 300 МЕТРИ wifi

Најновите Fanless Мини PC NUC Intel i5 7200U/i3 7100U HTPC HDMI VGA Max 16G RAM меморија Windows10 ТВ кутија

DEN 15024.00

Од стоката
Во магацинот

- Фабриката, во училница, банка, супермаркет, менаџер соби, продавници.4) : [email protected] Hz
Аудио Картичка
ALC892 звук чип, 6-channel
Мрежна Картичка
РТЛ 8111 E 10/100/1000 Base T LAN
Безжичната
Wifi 802. Тенок : Само 4cm тело дебелина, црн брусен алуминиум во случајот 5.0 факултативна
I/O Портот
1*HDMI, 1*VGA, 1*RJ45 LAN Порта, 4*USB3. Special : 64 бита компјутери, Хипер-Провира технологија, Виртуелизација технологија; Поддршка Разбуди На Lan; Поддржуваат повици на функција автоматски; Поддршка на SSD и HDD заедно, до 512 G SSD и 1 TB Диск голем обем; Max Поддршка 16 GB DDR3 RAM, 2 RAM меморија, Слот; I/O портот : 1 VGA, 1 HDMI, 1 LAN, 4 USB*3. Поврзете hd телевизор со HDMI кабел, можете да уживате во образованието на интернет и да игра на интернет филмови или игри. - Интернет Бар. Висока брзина на Gigabit Ethernet и diskless сертификат, поддршка на 3 D игри. 2, неговата гаранција е 3 години, за детали, ве молиме да го прочитате "Прашања и Одговори" подолу.5 GHz, Турбо Поттик да 3. Паметни : Fanless систем, паметни дизајн, никаква бучава, бидете во можност да работат 24hours на ден 4. На пример : интегриран со допир уреди, индустрии, автомобил поправка продавници, безбедност, образование, дома како HTPC, бизнис, fanancial и проектор, Хотелот. Производ фотографии. -се користи како Персонален Компјутер, висока конфигурација и брзо расте, нула бучава.4 GHz
Основната Фреквенција 2.0 Слот, 6 Gb/s; 1*SATA3 Конектор, 6 Gb/s
МИНИ-PCIE
1* МИНИ-PCIE Слот за Wifi Модул
Моќност
Во : DC100-240 V AC/50-60 Hz Излез : 12 V DC/3А
Температурата На Работа
0°C~70°C (32°F~140°F)
Температура На Чување
-20°C~80°C (-68°F~176°F)
Релативната Влажност
10%~90% (не-кондензирање)
Големина
197mmx 197mmx39mm
Тежина
1.35 V наместо нормален 1. Силна : се Работи за повеќекратна пријава.65 kg
Пакет Содржина
Мини КОМПЈУТЕР, адаптер, Power Кабел, Wifi Антени, Стојат Заграда, Завртки Апликација - се користи како HTPC(Home Theater Персонален Компјутер).

Таа е поголема од информацијата

боја:
Не RAM меморија Нема Складирање, 4G RAM меморија 64G SSD, 4G RAM меморија 128G SSD, 8G RAM меморија 128G SSD, 8G RAM меморија 256G SSD
Пакет:
Core i3 7100U, Core i5 7200U
Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Употреба:
Комерцијални
Број На Модел На:
NC740
Процесор Бренд:
Intel
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Процесор Модел:
i5-7200U/i3-7100U
Процесор Главниот Фреквенција:
2.4 GHz/2.5-3.1 GHz
Бренд Име:
kingdel
Тип:
Мини Десктоп
Функција:
Fanless+7 Генерал. i3/i5 ПРОЦЕСОРОТ+HDMI+VGA
графика:
Intel HD Graphics 620
USB порта:
4*USB 3.0 4*USB 2.0
lan:
10M/100/1000M LAN
Случај Материјал:
Брусен Алуминиум Легура Случај
Резолуција(HDMI):
[email protected]
WIFI:
за слободни
Работат На Системот:
Стандардно
RAM МЕМОРИЈА+SSD:
приспособен
Производи Статус:
Акции
Производи во категоријата